Telefon: +48 81 565 77 10 || E-mail: biuro@LokalneOgniwo.pl
Produkuj lokalnie, sprzedawaj globalnie...

O nas

O nas …

LokalneOgniwo Sp. z o.o. powstała w wyniku wspólnej inicjatywy osób dysponujących wieloletnim doświadczeniem i potencjałem związanym ze świadczeniem usług opartych na wiedzy i bliskiej współpracy z samorządami lokalnymi, przedsiębiorcami, rolnikami oraz lokalną społecznością.

Nabyte doświadczenie oraz zdobyte zaufanie pozwoliło na zbudowanie specjalistycznej oferty stanowiącej uzupełnienie ogniwa w procesie wytwarzania i dystrybucji szeroko rozumianych produktów lokalnych.

Naszym głównym celem jest umożliwienie Konsumentom dotarcia do produktów wytwarzanych na bazie zasobów lokalnych, zarówno spożywczych jak i przemysłowych, produktów które cechuje wysoka jakość wykonania oraz wyjątkowość i niepowtarzalność ze względu na swój lokalny charakter.

Wspomagającym elementem we współpracy z producentami lokalnymi są działania ukierunkowane na budowanie marki lokalnej oferowanych produktów (z wykorzystaniem zasad marketingu miejsca) oraz zadbanie o właściwą standaryzację i jakość sprzedawanych wyrobów – odpowiadającą aktualnym potrzebom i oczekiwaniom klientów. Wspomagającym elementem we współpracy z producentami lokalnymi są działania ukierunkowane na budowanie marki lokalnej oferowanych produktów (z wykorzystaniem zasad marketingu miejsca) oraz zadbanie o właściwą standaryzację i jakość sprzedawanych wyrobów – odpowiadającą aktualnym potrzebom i oczekiwaniom klientów.

Swoją pozycję na ryku budujemy poprzez umiejętne rozwijanie relacji na poziomie lokalnym i tworzenie aktywnej platformy współpracy z zastosowaniem najnowszych narzędzi i technologii związanych z rozwojem gospodarki cyfrowej. W tym celu prowadzimy również współpracę z jednostkami naukowymi. W 2016 r. zostały podpisane listy intencyjne w zakresie współpracy z Instytutem Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – Państwowym Instytutem Badawczym w Puławach oraz Uniwersytetem Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Jesteśmy także członkiem Izby Gospodarki Elektronicznej.

Zachęcamy do zapoznania się z zakresem naszej działalności oraz do współpracy z nami.

Zarząd
LokalneOgniwo Sp. z o.o.

Produkuj lokalnie, sprzedawaj globalnie… Odkrywaj lokalne potencjały!
Back to Top
new